ÖNEMLİ: Nasıl Alacaksınız

Farklı tasarımı olan güzel bir bayan tişört. Alışveriş bağımlılığım olduğu için çok sık alışveriş ediyorum ve bu bağımlılığımı yenmem imkansıza yakın. Ben de bu "şirin" bağımlılığımı hem keseme katkısı olması açısından, hem de giymediğim şeylerin yerine yenilerini alabilmek açısından biraz doyurmak amacıyla, kullanmadığım ya da sıkıldığım kıyafetlerimi, ayakkabılarımı, bayan tişört baskılı tişörtleri hep satıyorum.

Bedenleri ve açıklamaları bulunan kıyafetleri, manuel yollarla benden satın alabilirsiniz. Pek çok ürünün tek olduğunu belitmeme gerek yok sanırım. Tek ve tek beden. Haydi iyi alışverişler. :))

Yaz Geliyor, Tişört Zamanı Geldi

Yaz, geçen senelere nazaran biraz geç de olsa artık geldi. Havalar iyice ısınmaya ve bahar rehavetinden sıyrılarak sımsıcak günlere doğru ilerlemeye başladı. Yazın gelmesiyle birlikte hem şehirlerde hem de taşralarda hayatta bir değişim tabiki süre gelmekte. Bu haftasonu İstanbulda bazı semtlerde hava sıcaklığı 35 dereceye kadar coştu. Bu sene kış aslında ılık geçti, çok soğuklar yapmadı ve yerde çok fazla kar da durmadı.

Tabi bir çoğunuz mevsimlerin dengesinin bozulduğunu ve bu dengesizliğin bize yansıdığı kanaatine varacak. Fakat bazı teorisyenlere göre, güneş de zaman geçtikçe eski "ateşliliğini" koruyamayacak ve yaydığı ısı, ışık ve radyasyon git gide artan bir ivme ile gücünü kaybedeceği yönünde. Tüm bu gelişmelerin insanoğlu için aynı anlara denk gelebileceği, güneşin işlevinin zayıflamasıyla dünyanın atmosferik değerlerinin değişmesinin aynı zamanlara gelebileceği görüşündeler. Kimi bilim adamlarına göre ise, Mars'da yaşamın var olma sürecinde bizlerin de buna uyum sağlayabilmesi için, insan evrimleşmesinin süreçlerinden biri olacağı görüşünde.

Her ne kadar bazı insanlar inanmasa da evrim hala devam etmekte ve bütün canlılar evrim geçirmeye devam etmekteler. Biz de yaşantılarımızda, bu gözle hissedilemeyecek kadar yavaş akan evrimin birer parçasıyız.

Neyse, sıcak havalar bir yana, şimdi bu yaz hazırlıklarına başlıyor musunuz? Yaz alışverişine hazır mısınız onu konuşalım bence. Bu sene meteorolojistlere göre hava oldukça sıcak geçecek, bizce şimdiden tişörtlerinizi alın. Biz şu mağazayı çok beğendik https://www.thechalcedon.com  sizlerin de beğenebileceğini düşündük. Farklı tişört butiklerinden biri, üç senedir varlar ve bizim sıkı takibimizdeler. Dönem dönem bazı kampanyalar yapıyorlar, bu sıralarda da mağazanın sosyal medya sayfalarını beğenmeniz durumunda size indirim kuponu veriyorlar. Alışverişlerinizde kullanabileceğiniz bu kuponla, bu yazın ilk tişörtlerini satınalabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Alışverişseverler

Pages

Popular Posts

Popular Posts

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Nerelerden gelmişler...

Pages