ÖNEMLİ: Nasıl Alacaksınız

Farklı tasarımı olan güzel bir bayan tişört. Alışveriş bağımlılığım olduğu için çok sık alışveriş ediyorum ve bu bağımlılığımı yenmem imkansıza yakın. Ben de bu "şirin" bağımlılığımı hem keseme katkısı olması açısından, hem de giymediğim şeylerin yerine yenilerini alabilmek açısından biraz doyurmak amacıyla, kullanmadığım ya da sıkıldığım kıyafetlerimi, ayakkabılarımı, bayan tişört baskılı tişörtleri hep satıyorum.

Bedenleri ve açıklamaları bulunan kıyafetleri, manuel yollarla benden satın alabilirsiniz. Pek çok ürünün tek olduğunu belitmeme gerek yok sanırım. Tek ve tek beden. Haydi iyi alışverişler. :))

Kylie Jenner Doğacak Çocuğuna Bir Günde Kaç Dolar Harcadı?
Kardashian ve Jenner klanından bir çocuk geleceği haberleri epeydir söylentiler içerisindeydi. Taraflar bu söylentinin doğruluğu konusunda sorulan sorulara net bir cevap vermezken, sosyete ve magazin kulvarlarına bomba gibi bir haber düştü. Jenner çocuk için alışverişe çıkmıştı.

Kylie Jenner haftaya damgasını vurdu diyebiliriz. Ailenin bebek konusunda “şu anda hiçbir şey söylemiyoruz” demesine ramen, bu ünlü kabilenin en genç üyesi olan Kyle Jenner’ın bebek alışverişine çıktığı tişört bebek oyuncakları ve bir çok ürün satın aldığı magazincilerin kulağına fısıldandı. Tabi bu ailenin en gencinin böyle bir alışveriş yapmasının karşılığında bebek haberlerinin doğruluğu bir yerde kanıtlanmış oldu diyebiliriz.

Eğer söylentiler doğruysa, magazin dünyasına yeni bir bebek dahil oluyor diyebiliriz. Kızkardeşler Kourney ve Kim, ailenin en yeni üyesi olan Rob'a yaptıkları devasa alışveriş dağını göz önünde bulundurursak. Ailenin bu yeni üyesinin de ne kadar şanslı olabileceğini varın siz düşünün. Zira benim hatırladığım kadarıyla Rob, Hermès battaniyelerle Calvin pabuçlarla büyümüştü. Artık bu ailenin yeni üyesine nekadarlar harcarlar toplamda bilemiyoruz ama, ailenin en genç üyesi olan Kylie tam tamına bir günde yetmiş bin dolarlık bebek alışverişi yapmış ve bu gerçekten bundan sonra gelecek olan alışveriş rakamlarının öncüsü olacak dersek bebe mağazaları yaşadı diyebiliriz.

Ne diyelim, meşhurlar kabilesine hayırlı uğurlu olsun bu bebek.

0 yorum:

Yorum Gönder

 

Alışverişseverler

Pages

Popular Posts

Popular Posts

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Nerelerden gelmişler...

Pages